Novinky
Levný profesionál! Alkoholtester DA7100 - 3 499,- včetně DPH
Levný profesionál! Alkoholtester DA7100 - 3 499,- včetně DPH Levnější alkohol tester s elektro- chemickým čidlem. Z modelové řady DA. Bezvadná cena - bezvadný výkon! Pokud hledáte profi tester za velmi přijatelnou cenu DA 7100 je pro Vás zajímavou volbou.
PPL nebo Českou poštou
PPL nebo Českou poštou Vaše objednávky odesíláme prostřednictvím přepravců, kteří garantují doručení do druhého pracovního dne po odeslání. Poštovné s dobírkou od 124,-Kč

Levný profesionál! Alkoholtester DA7100 - 3 499,- včetně DPH

Datum: (27.01.2015)

Levný alkohol tester s elektrochemickým čidlem. Patří do řady alkohol testerů DA. Bezvadná cena - bezvadný výkon! Pokud hledáte profi alkoholtester za velmi přijatelnou cenu DA 7100 je pro Vás zajímavou volbou. Jedná se o kvalitní, ale přitom překvapivě levný alkohol tester s ELEKTROCHEMICKÝM čidlem. Přečtěte si prosím text o principu funkce alkohol testerů na úvodní stránce - dozvíte se, proč je tento alkohol tester opravdu zajímavou volbou. Chcete vědět ještě více - použijte srovnávací tabulku alkohol testerů zde! Pořád si nejste jisti svou volbou? Kontaktujte naše obchodní oddělení.

Těmito tlačítky podpoříte a doporučíte naše stránky ostatním uživatelům internetu. Děkujeme.

Váš košík je zatím prázdný...
Odběr novinek e-mailem
stiskni pro odběr novinek
Najít na webu
stiskni pro hledání
Zavřít Více Facebook