Novinky
Levný profesionál! Alkoholtester DA7100 - 3 499,- včetně DPH
Levný profesionál! Alkoholtester DA7100 - 3 499,- včetně DPH Levnější alkohol tester s elektro- chemickým čidlem. Z modelové řady DA. Bezvadná cena - bezvadný výkon! Pokud hledáte profi tester za velmi přijatelnou cenu DA 7100 je pro Vás zajímavou volbou.
PPL nebo Českou poštou
PPL nebo Českou poštou Vaše objednávky odesíláme prostřednictvím přepravců, kteří garantují doručení do druhého pracovního dne po odeslání. Poštovné s dobírkou od 124,-Kč

Alkohol test .eu | specializovaný E-shop pro alkohol testy & testy na drogy


Vážení zájemci o alkohol testy, vítáme Vás na našem specializovaném E.Shopu zabývajícím se výhradně prodejem alkohol testů a jejich příslušenství, součástí naší nabídky jsou ale také drogové testy. Našim cílem je nabídnout Vám alkohol test, který bude odpovídat Vašim požadavkům, v této široké nabídce Vám rádi pomůžeme se zorientovat.

Alkohol test  V těchto odstavcích získáte základní informace o alkohol testech z naší nabídky a vůbec o detektorech alkoholu českého trhu tak, abyste měli možnost zvolit si správný alkohol tester pro Vaše účely.

1) Jaký alkohol test zvolit pro mé účely
2) Jakou značku alkohol testu zvolit
3) Jak se vyhnout padělků alkohol testu

Výsledky testování našich detektorů v českých mediích:

1) MF DNES test naleznete ZDE - 1. místo AL2500 2. místo CA2000
2) BLESK test naleznete ZDE - 1. místo DA8000 (nyní DA8100)


Jaký detektor alkoholu zvolit pro mé účely?

Pokud volíme alkohol test, je třeba znát základní rozdíl mezi dvěma typy senzorů, které jsou v něm použity. Senzor neboli čidlo alkohol testeru je ta "věc", jejíž technologie tvoří hlavní dělící čáru mezi poloprofesionální a profesionálními alkoholtestery:

A) Alkohol test s polovodičovým čidlem

Zjednodušeně řečeno jsou tyto čidla konstruovány tak, že ten kdo tester používá, fouká přímo na jeho čidlo ať už za použití náustku nebo bez. Těmito čidly jsou opatřeny téměř všechny detektory a jejich konstrukce je již do značné míry dokonalá přesto se však nedodávají do přístrojů pro extremní užití jako pro policejní složky nebo každodenní kontrolu zaměstnanců. Tento alkohol test vyžaduje zodpovědné zacházení.

Nejznámější jsou např: AL2500, AL6000, AL7000, CA2010

B) Alkohol test s elektrochemickým čidlem

Tyto alkoholtestery fungují tak, že jednotka čidla alkohol testu si z vdechovaného proudu vzduchu natáhne právě takový objem, který potřebuje k analýze do své analytické části. Čidlo přístroje není pak vystaveno takové námaze jako běžné a vydrží mnohonásobně déle. Těmito čidly jsou opatřeny přístroje v kategorie "Profesionální alkohol testy".

Nejrozšířenější jsou např.: DA 8100, FC Series

 
Alkoholtesty dále rozlišuje jejich výbava. Např. označení C znamená možnost připojení  k PC a následné vyhodnocování a záznam výsledků měření (AL9000C, FC20). Dále jsou některé modely doplněny dobíjením do auta (AL7000, CA2010), odolným pouzdrem (CA2010). Velmi praktická funkce je též počítadlo množství vdechnutého vzduchu - přístroj se snaží hlídat pokaždé stejné množství k analýze. Pro někoho může být jedno z kritérií zpracování a design alkohol testu nebo to, že si může nechat čidlo zaslat poštou a sám si jej vyměnit (AL9000 C).

Dále Vás prosíme, abyste si prostudovali u každého testu jeho funkce, případně prošli náš web (pravé menu) kde jsou další doplňkové informace a hlavně - pokud si nejste výběrem jisti, kontaktujte nás, rádi Vám poradíme s výběrem, pomůžeme s objednávkou. Velmi užitečná je i tabulka porovnání alkohol testů.
 

Alkohol testy pro domácí užití
 

Alkohol test AL2500 stříbrný   Alkohol test DA 5000   Alkohol test AL 6000 Lite
Alkohol test AL2500 stříbrný   Alkohol test DA 5000   Alkohol test AL 6000 Lite
Klasická AL2500, vítěz testu MF Dnes v porovnání ceny a výkonu. Tento typ je vhodný pro domácí používání, kdy není potřeba měření s náustkem.   Počítadlo provedených měření, Kontrola množství vdechnutého vzduchu, Pouzdro na opasek
  Kompaktní, přesný, spolehlivý, elegantně vypadající a snadno ovladatelný, můžete použít všude, kde je potřeba provádět prevenci užívání alkoholu...
Cena s DPH: 899 Kč
Detailní info o produktu
  Cena s DPH: 1 694 Kč
Detailní info o produktu
  Cena s DPH: 1 815 Kč
Detailní info o produktu
Cenově výhodné polovodičové testy. Základní typy se používají bez nutnosti použít náustek k měření. Tyto alkohol testery s přesností měření +/-15% jsou vhodné pro osobní, domácí použiti.

Testy, kde se při  měření náustky používají, vyhodnocují výsledky měření +/-10%, jsou vhodné pro spolehlivější osobní kontrolu, nebo pro orientační firemní kontrolu menšího počtu zaměstnanců, kde bude k měření alkoholu docházet spíše namátkově.
 

Firemní a poloprofesionální testery
 

Alkohol test AL 6000   Alkohol test CA 2010   Alkohol tester DA 7000
Alkohol test AL 6000   Alkohol test CA 2010   Alkohol test DA7000
Předchůdce AL7000. Osvědčený alkohol test s řadou funkcí jak pro domácnost tak také již pro firmu. Kompaktní, přesný, spolehlivý, elegantně vypadající.   Možnost napájení CAR adapterem, plastové pouzdro. Alkohol test má velký rozsah měření 0,0 - 4,0 promile. Velmi osvědčený detektor a výrobcem k dnešním dnům dokonale odladěn.   Alkohol test kompaktní, přesný spolehlivý a má elegantní a moderní design. Model řady DA. Velký rozsah měření 0,0 - 4,0 promile...
Cena s DPH: 2 360 Kč
Detailní info o produktu
  Cena s DPH: 2 662 Kč
Detailní info o produktu
  Cena s DPH: 1 694 Kč
Detailní info o produktu
Kvalitní polovodičové alkohol testy, vhodné pro orientační kontrolu osobní nebo do středně velkých firem. Výsledky zkoušky na alkohol s přesností +/-10%.

Mezi těmito alkohol testy nalezneme typ CA 2010 a AL 7000, jež jsou vybaveny kabelem pro auto zapalovač, cigaretový JACK, zvýšená odolnost jako součást designu předurčuje k doporučení pro řidiče.

Velmi zajímavý tip je zmíněný alkohol testr AL 7000, se kterým panuje obecná spokojenost. Je to nejvyšší z modelových řad polovodičových alkohol testerů  AL, u kterého má uživatel možnost samostatně vyměnit čidlo detektoru.
 

Profesionální alkohol test
 

Alkohol test ALTEON
  Alkohol test DA 8500   Drager Alcotest 6820
Alkohol test pro každého ALTEON   Alkohol test DA8500   Stanovené měřidlo Drager 6820
Alkohol test, který stojí za vaši pozornost. Za skvělou cenu získáte přesné měřidlo s pamětí na 10 měření a dobíjíte jej jednoduše pomocí USB kabelu nebo mobilní dobíječky
 
  Profesionální měřící přistroj - Fuel Cell, Vysoká přesnost +/- 5%, Velký rozsah měření 0,00 - 5,00 promile, paměť na 50 měření a nastavitelná funkce uživatelem
  Profesionální měřící přístroj, jenž měří na tisíciny promile, Vysoká přesnost (1/1000) promile, Velký rozsah měření 0,0000 - 6,000 promile...
Cena s DPH: 2 662 Kč
Detailní info o produktu
  Cena s DPH: 4 499 Kč
Detailní info o produktu
  Cena s DPH: 24 514 Kč
Detailní info o produktu
Alkohol testy v této nabídce jsou osazeny elektrochemickým čidlem. Jejich předností je také kvalita zpracování, vysoká přesnost měření samozřejmostí, výsledky jsou vyhodnoceny s přesností +/-5%. Tyto typy alkohol testů jsou vhodné pro náročné uživatele (typ DA 8100), nebo do firem s větším počtem zaměstnanců pro jejich průběžnou kontrolu. Některé typy alkohol testeru lze připojit k PC, jsou označeny písmenem C.

Stanovená měřidla - alkohol testy schváleny Českým metrologickým institutem od americké firmy Lifeloc označené FC, jsou vhodné pro státní a firemní sektor, jež jsou mimořádně odolné s vysokým rozsahem měření. Jedině na základě těchto detektorů máte z právního hlediska možnost zaměstnance!!!

Jakou značku testerů zvolit?

Na českém trhu se vyskytuje celá řada alkohol testů které vždy pocházejí z východních dílen mimo výrobku Lifeloc FC. Část vozí různí soukromí dovozci a část firma V-Net s.r.o. Uherský Brod - Náš dlouholetý obchodní partner, který sídlí v těsné blízkosti naší provozovny. Firma V-Net má registrované obchodní známky na detektory alkoholu řad AL, DA, CA, FC, tedy na alkohol testy, které jsou v naší nabídce. Alkohol testy nejsou zboží, které by bylo bez údržby (intervaly servisu stanoveny dle ceny přístroje a způsobu užití) proto je třeba nakupovat testry tam kde prodejce zaručí nejen prodej testeru mnohdy o pochybné kvality nebo původu, ale tam kde Vám prodejce zaručí, že až přijde doba Váš alkohol testr též nakalibruje, zajistí výměnu čidla a jiné servisní úkony.

Padělky testů na českém trhu / nakupujte s jistotou!

V souvislosti s výběrem alkohol testů je třeba zmínit problematiku padělaného zboží a ilegálního dovozu. Na východních trzích je možné zakoupit padělky téměř veškerých alkohol testů, které jsou ve světě na trhu. Tyto pak zdánlivě podobné alkohol testy prodávají prodejci i v ČR, někdy pod jiným označením jindy pod označením shodným. Náš dodavatel má na všechny přístroje řady AL řádně registrovanou ochrannou známku a certifikáty veškerých přístrojů dle norem EU. Více najdete v sekci "Návody a cerifikáty alkohol testů".

Často se setkáváme potom s tím, že nám napálení zákazníci posílají jinde zakoupené přístroje k servisu a naši servisní technici s tím mají problém když alkohol test zkalibrovat vůbec nejde nebo vzhledem k tomu že se jedná o alkohol tester stejný ale uvnitř jiný nejsou schopni opravu vykonat. Detektory jsou zdánlivě stejné, ale je tady jeden háček >  čidla nemají možnost kalibrace a pak je přístroj dále nepoužitelný. Je třeba zmínit fakt že testery se obvykle kalibruji již před samotným uvedením na trh.


Jak poznáte padělek? Nemůžeme si dovolit jmenovat konkretní obchody, ale v zásadě pokud se nerozhodnete nakoupit u nás, dbejte při nákupu alkohol testů:
1) na vizuální stránku E.Shopu - koupili byste si zboží někde na tržnici?
2) na kvalitu fotografií alkohol testů (ty totiž dodává výrobce ve vysoké kvalitě),
3) na úplnost kontaktních informací, obchodní podmínky 
4) také na neúměrně nízké ceny které mohou být známkou levného nákupu prodejce.

Mnohdy též tyto obchody kradou texty a členění obsahu E.Shopů  kolegové z alkohol-tester.cz by mohli vyprávět o tom jak jim po spuštění nového E.shopu vykradla velká většina nově vzniklých obchodů kompletně veškeré texty včetně reklamních frází které vymyslela reklamní agentura přímo pro ně.

Bohužel legislativa České Republiky je natolik toporná, že nemá smysl se soudit jak s dovozci padělků (i přes vlastnictví ochranných známek), tak už vůbec ne s vykradači textů. Je tedy na Vás zdali alkohol tester - přístroj který je potřeba čas od času kalibrovat - koupíte tam kde máte jistoty, že Vám vyjdou vstříc i po letech nebo někde kde nemáte ani jistotu, že Vám objednávka dorazí v pořádku.

Protože pokud je podezřele nízká cena poštovného za alkohol test - je mizivá šance, že alkohol tester bloudí republikou v bublinkové ochranné obálce, která není zadarmo s pojištěním a obchodním balíkem. Naše společnost se věnuje prodeji alkohol testů již 4roky a za tu dobu jsme prodali více než 3000 alkohol testů.  

Antiradary | partnerský E.Shop!

Pokud máte zájem o nákup kvalitních antiradarů např. o antiradary Beltronics pro české silnice. Doporučujeme Vám navštívit náš partnerský E.shop který se specializuje pouze na antiradary. Zde naleznete antiradary všech cenových relací a také podrobného technického rádce pro nákup.

Návody ke stažení - aktuální nabídka

Veškeré potřebné návody k testům na alkohol a testům na drogy z naší aktuální nabídky

Ostatní soubory ke stažení

Ostatní soubory jako katalogy, letáky a jiné.

Návody ke stažení - historie

Návody k alkohol testům, které již v nabídce nenaleznete, zpravidla byly nahrazeny typy vyšší kvality.

Těmito tlačítky podpoříte a doporučíte naše stránky ostatním uživatelům internetu. Děkujeme.

Váš košík je zatím prázdný...
Odběr novinek e-mailem
stiskni pro odběr novinek
Najít na webu
stiskni pro hledání
Zavřít Více Facebook